
Термос сублімаційний із дозатором ЖОВТИЙ/600 мл
138,07 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 220-05-22
Валерий
- +380 (99) 490-84-51Валерий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВТ-21
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний дизайн, підвищений функціонал, можливість брати із собою в будь-яку подорож. Подвійні стінки з неіржавкої сталі та вакуумний прошарок чудово зберігає тепло або холод рідких продуктів, на кришці фіксатор для запобігання небажаному відкриванню, "носик-поїлка". Герметичний силіконовий ущільнювач перешкоджає проливанню. Кришка харчовий пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 600 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Алюміній |
| Матеріал колби | Алюміній |
| Колір | Жовтий |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Алюміній |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термопляшка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Нижній діаметр | 72 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 72 мм |
- Ціна: 138,07 ₴




