
Різак шабельний для паперу А4
620,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 220-05-22
Валерий
- +380 (99) 490-84-51Валерий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Т-06
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельний різак дає змогу безпечно та легко різати до 10 аркушів за один раз. Ідеально підходить для інтенсивного використання в офісах, школах і вдома. Ніж у процесі роботи самозаточується й забезпечує незмінно високу якість різання. Вирівнювальні сітки — для зручнішого вирівнювання паперу. Міцна напрямна пластина з ручним притискачем паперу. Широка основа для максимально стійкого розташування на столі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина різу | 295 мм |
| Ширина різання | 295 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 620,10 ₴


